wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Reklamacje
Kontakt
 • F.H.U. Lak-system Michał Jurczyk
  ul. Pastuszki 53
  42-680 Tarnowskie Góry
  woj. śląskie

  NIP: 645-240-74-82
 • E-mail:biuro@ivecoczesci24.pl
 • Telefon664-417-758
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 9:00 - 17:00 sobota do uzgodnienia telefonicznie

Reklamacje

 
 1. Każdy przedmiot jest zabezpieczony oraz sprawdzony przed wysyłką. Prosimy bezwzględnie o sprawdzenie przesyłki (zawartości paczki) przy odbiorze. Jeżeli towar jest uszkodzony, należny niezwłocznie sporządzić protokół uszkodzenia paczki.
 2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko wówczas, gdy klient stwierdzi taką wadę w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela i zostanie ten fakt potwierdzony notatką sporządzoną i potwierdzoną podpisem doręczyciela (protokół szkody).
 3. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:
  1. wad fabrycznych,
  2. uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,
  3. niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.
 4. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy w formie pisemnej na dane FHU Lak-system Michał Jurczyk ul. Pastuszki 53 42-680 Tarnowskie Góry. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jakościowej jest potwierdzenie zakupu towaru w sklepie internetowym www.ivecoczesci24.pl. Identyfikacja kupującego dokonywana jest na podstawie numeru zamówienia lub faktury. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. W przypadku uznania reklamacji jakościowej lub stwierdzenia niezgodności towaru z umową wymiana zostanie dokonana zgodnie z dostępnością produktu w sklepie. W przypadku braku dostępności towaru na wymianę zobowiązujemy się do zwrotu środków pieniężnych za uznane w procesie reklamacji towary.
 5. Naprawiony lub wymieniony produkt odsyłany jest do klienta na nasz koszt. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
 6. Odsyłany towar należy bezpiecznie zapakować.
 7. Jeżeli dostarczony produkt nie będzie spełniał wymagań gwarancyjnych, klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany.
 8. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
 9. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres FHU Lak-system Michał Jurczyk ul. Pastuszki 53 42-680 Tarnowskie Góry.
 10. FHU Lak-system Michał Jurczyk ul. Pastuszki 53 42-680 Tarnowskie Góry nie jest producentem towarów oferowanych w sklepie internetowym www.ivecoczesci24.pl. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl